מסלול Development

המגמה בעולם ההי-טק הינה לכיוון אוטומציה. הפועל היוצא של מגמה זו בטווח המיידי היא הצורך לישם מיומנויות פיתוח כמעט בכל אספקט הכרוך בפיתוח תוכנה ומוצרי טכנולוגיה. בעקבות זאת, התכנות איננו מתחיל ונגמר בתוכנת המוצר עצמו אלא מתרחב לתחומים חדשים ומרתקים כגון DevOps לטובת אוטומצית תהליכי ייצור, ניהול פיתוח ותחזוקת המוצרים. Testing Automation לטובת יישום יעיל של בדיקות איכות, Network Dynamic Routing – השימושי בעננים ומצריך תכנות לוגיקת התקשורת, ביצוע BI וניתוח Analysis יעיל על BIG-DATA מצריך יכולות לימוד עצמי של המחשב (ML) – אותו כמובן צריך לתכנת…

בנוסף, אנחנו נמצאים בעיצומו של גל ה- Full-Stack Development אשר מגדיר "זן" חדש של מתכנתים בעלי ראייה רחבה של פיתוח המוצר ויכולת ללוות וליישם את הבניה באופן רוחבי ומקיף. זן זה מתאים גם הוא לפסי ייצור אינטנסיביים של מוצרים ממוקדים ועדכניים המתאפיינים במחזור חיים קצר ואינטנסיבי ודורשים אוטומציית תהליכים.

המסלול מתייחס לכלל השפות הרלוונטיות לעשיה כיום בינהן, JAVA השולטת בעולם השרתים, Java Script שהופכת לפיתרון המועדף לפיתוח Full-Stack Web, שפת R המככבת בעולם ה-Big-Data, שפת Python  השימושית כיום בין היתר בפרוייקטי DevOps. המסלול כולל כמובן גם סמינרים בנושאים מתקדמים בפיתוח תוכנה ונושאים חדשניים כגון Machine Learning.

כמו כן, המסלול כולל מגוון סמינרים למפתחים בסביבות אורקל ועוסק בפתרונות של אורקל לפיתוח מהיר בסביבת ה-WEB ובניית יישומים מורכבים באמצעות Oracle ADF.

מנהל/ת מסלול

Roni Keren
Roni Keren

Meni Meler
Meni Meler

יום ראשון 27 נובמבר 2016

יום שני 28 נובמבר 2016

יום שלישי 29 נובמבר 2016

יום רביעי 30 נובמבר 2016

יום חמישי 1 דצמבר 2016

יום ראשון 4 דצמבר 2016

יום שני 5 דצמבר 2016