מסלול Management

בעולם בו הניהול הוא המפתח להצלחת הארגון, חלה החובה על כל מנהל בעולם הטכנולוגי לרכוש כלים פרקטיים לניהול נכון בארגונו על מנת להגיע להצלחות עסקיות, ארגוניות וטכנולוגיות.  בעולם הטכנולוגי המשתנה ובניהול של גופים טכנולוגיים נדרשת מהמנהלים הבנה טכנולוגית והיכרות עם הטכנולוגיות ה- "חמות" והחדשניות שבחזית הטכנולוגיה בשוק.

הבנה ניהולית והתעדכנות טכנולוגית מצד מנהלים הינה חיונית ומאפשרת את היכולת להוביל, להנהיג ולנהל את הגופים הטכנולוגיים בארגון תוך הפעלת ויישום הטכנולוגיה בהלימה ובהתאמה לאסטרטגיה הארגונית והעסקית.  המסלול יכלול בין היתר סמינרים הסוקרים את ההתפתחויות הטכנולוגיות המובילות בנושאים החמים ביותר כדוגמת: סייבר, עולם המובייל, Big Data, מחשוב ענן, Internet of Things ועוד.

בנוסף להבנה הטכנולוגית המנהלים כיום נדרשים גם להכיר וללמוד את תפיסות הניהול החדשניות ביותר תוך התאמה האתגרים הניהוליים והעסקיים לתפיסת הניהול המתאימה והנכונה. המנהלים נדרשים להפגין יכולות רבות בנוסף למיומנויות המקצועיות הרלוונטיות לתפקיד כגון ניהול בעולם רב ערוצי, ניהול דור ה- Y , מנהיגות בעולם משתנה וחיים בסביבה של אי ודאות אינטליגנציה רגשית, אסרטיביות, חשיבה יצירתית ופורצת דרך ועוד וכל זאת בכדי להתמודד בצורה אפקטיבית עם לחצי הניהול לאורך זמן ולשפר את ביצועיו כמנהל. במסלול זה נציג מגוון רחב של סמינרים חדשנים וייחודים בתחום הניהול, מנהיגות ושיפור המיומנות  הניהולית של עבודה במציאות החדשה שמתהווה מסביבנו.

מנהל/ת מסלול

Ziv Mandl
Ziv Mandl

יום ראשון 27 נובמבר 2016

יום שני 28 נובמבר 2016

יום שלישי 29 נובמבר 2016

יום רביעי 30 נובמבר 2016

יום חמישי 1 דצמבר 2016